page contents
دعوت به همکاری

شرایط مالی همکاری با آکادمیک لایف

در حال حاضر در آکادمیک لایف ۵ دسته همکاری وجود دارد که هریک شرایط مالی مربوط به خود را دارند. در این صفحه شرایط مالی همکاری با آکادمیک لایف می‌پردازیم.

شرایط مالی همکاری با آکادمیک لایف

هدف اصلی ما در آکادمیک لایف توانمندسازی مخاطبان است. چه افرادی که به دنبال یادگیری و کسب اطلاعات مفید و مناسب هستند و چه کسانی که با ما همکاری می‌کنند.

در زمینه همکاری نیز توانمندی مالی دوستان علاقه‌مند به همکاری در اولویت کارهای ما قرار دارد. از این رو در این صفحه شرایط مالی همکاری در هر زمینه را به طور خلاصه شرح می‌دهیم.

جزئیات بیشتر در فرم‌های قرارداد با همکارانی که تمایل خود را به شروع کار اعلام کنند ارائه خواهد شد.

 

شرایط مالی كوچينگ و مشاوره اطلاعاتی – پژوهشی

در این نوع خدمات، آکادمیک لایف درخواست‌های مشاوره را دریافت، بررسی و با متقاضی مذاکره ابتدایی را انجام می‌دهد. سپس با توجه به نوع نیاز اطلاعاتی متقاضی به همکاران مشاور ارجاع می‌دهد. مشاور براساس اطلاعات برآورد مالی می‌کند و مبلغ مشاوره پیش از برگزاری از متقاضی دریافت و زمان آن هم با همکاری آکادمیک لایف تنظیم می‌شود. در اين نوع همكاري سهم مشاور 85٪ و سهم آکادمیک لایف 15٪ خواهد بود.

آیکون فرم همکاری                    سایر زمینه‌های همکاری

مشاوره اطلاعاتی و پژوهشی
همکاری در امور اجرایی پژوهش

 

شرایط مالی ارائه خدمات اجرایی پژوهشی

در این نوع خدمات، آکادمیک لایف دستور کار را از متقاضی دریافت و بررسی می‌کند. این خدمات نباید با اخلاق پژوهش مغایرت داشته باشند. در صورت تایید به همکاران اجرایی مربوط به آن پروژه ارجاع داده می‌شود. پس از برآورد قیمت از طرف همکار مذاکرات نهایی برای تایید زمان ارسال و دریافت پروژه انجام می‌شود. در خدمات اجرایی نیز سهم مجری 85٪ و سهم آکادمیک لایف 15٪ خواهد بود.

 

آیکون فرم همکاری                    سایر زمینه‌های همکاری

شرایط مالی برگزاری وبینارهای آموزشی

در وبینارهای آموزشی آکادمیک لایف وظیفه هماهنگی با پلت‌فرم برگزاری، طراحی پوستر، تبلیغ و مدیریت ثبت‌نام و مدیریت پنل برگزاری را برعهده خواهد داشت. مدرس وبینار به دو صورت می‌تواند دریافتی داشته باشد. یا از ابتدا با توجه به موضوع آموزشی مبلغ ثابتی را درخواست می‌کند که پس از برگزاری وبینار پرداخت می‌شود در این شرایط فیلم وبینار تحت مالکیت آکادمیک لایف خواهد بود و اجازه دارد با قیمتی که تعیین می‌کند فیلم وبینار را به فروش برساند. حالت دوم پرداخت شراکتی است. یعنی مدرس و آکادمیک لایف در ازای هر فروش پس از کسر هزینه‌های انجام شده به میزان برابر ۵۰٪ سهم خواهند داشت. بدیهی است در این حالت مدرس از فروش فیلم وبینار در سایت آکادمیک لایف هم ۵۰٪ سهم می‌برد.

آیکون فرم همکاری                    سایر زمینه‌های همکاری

همکاری در برگزاری وبینار آموزشی به عنوان مدرس
همکاری در تولید فیلم و پاکست آموزشی

شرایط مالی تولید فیلم یا پادکست آموزشی

آکادمیک لایف و متقاضی رائه فیلم و پادکست درباره موضوع و سرفصل‌ها به توافق می‌رسند و مطابق دستورالعمل مشخص در قرارداد محتوا توسط مدرس آماده می‌شود. آکادمیک لایف ادیت نهایی و انتشار و فروش در سایت را انجام خواهد داد. در این شرایط مدرس و آکادمیک لایف به میزان برابر از فروش فیلم یا پادکست سهم خواهند داشت.

آیکون فرم همکاری                    سایر زمینه‌های همکاری

شرایط مالی ارائه فایل‌های آموزشی متنی

فایل‌های متنی پس از بازبینی آکادمیک لایف و تایید رعایت حقوق مولف در سایت آکادمیک لایف و به نام تهیه‌کننده منتشر و فروخته خواهد شد. در این نوع از همکاری سهم مجری 70٪ و سهم آکادمیک لایف 30٪ خواهد بود.

آیکون فرم همکاری                    سایر زمینه‌های همکاری

همکاری در فروش فایل‌های متنی

 

در صورتی که دوستان شما هم می‌توانند در یکی از زمینه‌ها با ما همکاری کنند، لطفا این صفحه را با آنها به اشتراک بگذارید.

 

 

 

 

مشاهده بیشتر

شهربانو صادقی گورجی

شهربانو صادقی گورجی هستم. کارشناس ارشد علم اطلاعات و دانش شناسی. قصد دارم تجربیات ۲۰ ساله خودم رو در حوزه مهارت‌های سواد اطلاعاتی و جستجو و بازیابی منابع به دانشجویان و پژوهشگران منتقل کنم. امید است با تجهیز به مهارت‌های دانشی، زندگی بهتری برای خود و اطرافیانمان رقم بزنیم و جامعه دلخواهی را بسازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا