page contents
دعوت به همکاری

همکاری با ما

در صورتی‌که به ارائه خدمات و تولید محتواهای آموزشی در زمینه زندگی آکادمیک علاقه‌مند هستید می‌توانید همکار ما باشید.

دوست عزیز سلام!

اینجا جاییه که می‌تونی هم توانایی‌های خودت رو محک بزنی و هم دانش و تجربه‌ات رو در اختیار دیگران قرار بدی. در ادامه انواع روش‌های همکاری با آکادمیک لایف رو آوردم که با توجه به علاقه و توانایی خودت می‌تونی انتخاب کنی. در هر زمینه‌ای که دوست داشتی کافیه روی تکمیل فرم همکاری کلیک کنی و اطلاعاتت رو برامون بفرستی و پس از بررسی و تایید اولیه همکار ما بشی.

 

كوچينگ و مشاوره اطلاعاتی – پژوهشی

بسیاری از دانشجویان با توجه به شرایطی که دارند نیازمند این هستند که در مراحل مختلف نگارش پروپوزال، مقاله، پایان‌نامه یا انتشار آنها مشاوره و راهنمایی شوند. این مشاوره به صورت متمركز بر يك بخش یا به طول کلی کوچینگ (مربی‌گری صفر تا صد) امکان‌پذیر است. شما با توجه به توانایی خود هر گزینه‌ای را که بخواهید انتخاب می‌کنید و سپس پس از تایید اطلاعات و با توجه به شرایط توافق شده همکاری صورت می‌پذیرد.

آیکون فرم همکاری                    آیکون شرایط مالی همکاری

مشاوره اطلاعاتی و پژوهشی
همکاری در امور اجرایی پژوهش

 

ارائه خدمات اجرایی پژوهشی

گاهی‌ اوقات دانشجویان یا پژوهشگران فرصت انجام برخی از کارهای اجرایی و تخصصی مانند تهیه پاورپوینت ارائه، گردآوری پیشینه، تحلیل آماری و … را ندارند. افرادی که توانایی‌های گرافیکی و آماری دارند و یا در زمینه جست‌وجو تبحر لازم را دارا هستند می‌توانند در کنار پژوهشگران انجام برخی از این امور را برعهده بگیرند. اگر شما هم در خود چنین توانایی و علاقه‌ای را احساس می‌کنید می‌توانید در این زمینه با ما همکاری کنید.

آیکون فرم همکاری                    آیکون شرایط مالی همکاری

برگزاری وبینارهای آموزشی

افراد مختلف دارای سبک‌های یادگیری گوناگونی هستند. به همین منظور در کنار محتواهای آموزشی از پیش آماده می‌توانیم وبینارهایی را به صورت مجازی برگزار کنیم. در حال حاضر این همکاری با ایسمینار امکان‌پذیر است که در آینده می‌توان براساس پلت‌فرم‌های دیگر و علاقه به تجربه محیط‌های جدید در بسترهای مختلفی برگزار کرد. اگر توانایی آموزش هریک از حوزه‌های مورد نیاز آکادمیک در هر رشته‌ای را دارید می‌توانید با آکادمیک لایف به عنوان مدرس همکاری کنید.

آیکون فرم همکاری                    آیکون شرایط مالی همکاری

همکاری در برگزاری وبینار آموزشی به عنوان مدرس
همکاری در تولید فیلم و پاکست آموزشی

تولید فیلم یا پادکست آموزشی

اگر شرایط تولید فیلم یا پادکست آموزشی را دارید آکادمیک لایف با افتخار اعلام می‌کند که در زمینه ویرایش و آماده‌سازی نهایی به منظور فروش با شما همکاری خواهد کرد. به این ترتیب دغدغه طراحی سایت مستقل و کسب مجوز درگاه پرداخت و مسائل مربوط به مدیریت افزونه‌ها را نخواهید داشت. اگر در این حوزه هم علاقه‌مند به همکاری هستید می‌توانید پس از مطالعه شرایط فرم همکاری را تکمیل فرمایید.

آیکون فرم همکاری                    آیکون شرایط مالی همکاری

ارائه فایل‌های آموزشی متنی

بسیاری از ما حاصل مطالعات و تجربیات خود را در قالب‌های متنی ورد یا پاورپوینت به دیگران ارائه می‌کنیم. اگر این محتواها ارزشمند باشند می‌توان به عنوان منبع درآمد در اختیار علاقه‌مندان قرار داد. اگر شما هم عادت به خلاصه‌بردای یا کشیدن نقشه ذهنی هستید و یا اینکه در تدریس خود از پاورپوینت‌های جذاب استفاده می‌کنید می‌توانید این فایل‌ها را از طریق سایت آکادمیک لایف به فروش برسانید.

آیکون فرم همکاری                    آیکون شرایط مالی همکاری

همکاری در فروش فایل‌های متنی

 

در صورتی که دوستان شما هم می‌توانند در یکی از زمینه‌ها با ما همکاری کنند، لطفا این صفحه را با آنها به اشتراک بگذارید.

 

 

 

مشاهده بیشتر

شهربانو صادقی گورجی

شهربانو صادقی گورجی هستم. کارشناس ارشد علم اطلاعات و دانش شناسی. قصد دارم تجربیات ۲۰ ساله خودم رو در حوزه مهارت‌های سواد اطلاعاتی و جستجو و بازیابی منابع به دانشجویان و پژوهشگران منتقل کنم. امید است با تجهیز به مهارت‌های دانشی، زندگی بهتری برای خود و اطرافیانمان رقم بزنیم و جامعه دلخواهی را بسازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا